شرایط و ضوابط

لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید. با سفارش از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، تیم طراحی ریو وب به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.

Delimiter Image

توافقنامه استفاده از خدمات ریو وب

طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت ریو وب با آدرس www.rioweb.ir می‌باشد که در این قرارداد به اختصار تیم طراحی ریو وب نامیده می‌شود. خرید از سایت یا عضویت در سایت ریو وب به معنای قبول قوانین و مقررات می‌باشد.

تعاریف

مشتری یا کاربر :

شخصی که در وب‌سایت تیم طراحی ریو وب خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند. و یا کسی که در وب سایت ذکر شده ثبت نام می کند و عضو می شود و از خدمات ما استفاده می کند.

تیم طراحی ریو وب :

وبسایت تیم طراحی ریو وب با آدرس دامنه www.rioweb.ir که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و خدمات بعد از فروش و پشتیبانی شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند.

دپارتمان پشتیبانی

دپارتمان پشتیبانی تیم طراحی ریو وب که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان روز‌های شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۸:۳۰ الی 18:۳۰ و روز‌های پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی 17 (در ایام کاری غیر تعطیل) پاسخگوی مشتریان خواهد بود. باید این نکته را یادآور شد که تیم پشتیبانی فنی به صورت شبانه روزی آماده پاسخ گویی به مشتریان هستند.

قوانین و مقررات سایت

بند اول :

• تمام اطلاعات کاربران نزد تیم طراحی ریو وب محفوظ خواهد ماند. ریو وب به هیچ عنوان فقط در صورت شکایت از مراجع تایید صلاح جمهوری اسلامی ایران آن هم بصورت رسمی و کتبی لیست ایمیل یا اطلاعات کاربران را فاش نخواهد کرد.

• هرگونه فروش و انتشار محصولات ما در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خلاف قوانین بوده و از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد

• تمامی محصولات آموزشی خریداری شده توسط کاربر باید در مورد مقرری که در صفحه توضیحات محصول ذکر شده توسط تیم طراحی ریو وب به کاربر تحویل داده شود.

• در صورتی که آموزش خریداری شده مطابق با سرفصل‌های ارائه شده در صفحه توضیحات محصول نباشد، کاربر می‌تواند از گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه استفاده کند.

بند دوم :

• قالب یا افزونه خریداری شده ممکن است با سایر افزونه‌ها و قالب استفاده شده در سایت شما سازگار نباشد. تیم طراحی ریو وب مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها نخواهد داشت.

• تیم طراحی ریو وب موظف است بابت خرید هر قالب، یکبار نصب رایگان را برای کاربر بدون دریافت هزینه انجام دهد. حداکثر زمان نصب قالب بین 1 تا 24 ساعت به مسئولیت تیم پشتیبانی می‌باشد.

• گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه شامل مواردی است که محصول خریداری شده مطابق با توضیحات ارائه شده در سایت نباشد. عدم وجود امکانات مورد نیاز مشتری در محصول خریداری شده، شامل گارانتی بازگشت وجه نخواهد بود. مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نموده و در صورت وجود دمو، پیش نمایش آنلاین محصول را مشاهده نماید.

• مشتری می‌بایست برای حل مشکل، اطلاعات سایت خود را در اختیار پشتیبانان ریو وب قرار دهد. اطلاعات مورد نیاز شامل اطلاعات ورود به پنل مدیریت وردپرس و در برخی موارد، پنل مدیریت هاست می‌باشد. اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.

• کاربرانی که از سرویس میزبانی وب با منابع کم یا سرویس‌های هاست ناسازگار با وردپرس استفاده می‌کنند با مشکلاتی مواجه خواهند شد که در این صورت با ذکر دلیل از طریق بخش پشتیبانی به کاربر اطلاع داده می‌شود، تا نسبت به تعویض هاست یا ارسال درخواست تغییر ساختار هاست به سرویس دهنده خود اقدام نماید.

• محصولات ریو وب بصورت فایل‌های دیجیتالی به کاربر ارائه می‌شود. بدیهی است قالب‌ها و افزونه‌هایی که بصورت فایل در اختیار شما قرار داده می‌شود، ممکن است در آینده با نسخه‌های جدید وردپرس تداخل داشته باشند یا به دلیل وجود مشکلات از سایت حذف شوند. در این‌صورت هزینه پرداختی مشتری بصورت کد تخفیف بازگشت داده خواهد شد تا مشتری بتواند از محصولات جدید سایت استفاده کند.

بند سوم :

• در سفارش طراحی اختصاصی برای مشتری یک قرارداد فی ما بین منعقد می شود که مشتری پس از آگاهی از قیمت تمام شده طراحی وب سایت توسط ما 50 درصد از مبلغ کل را پرداخت خواهد کرد که در صورت پشیمانی به هر نحو مبلغ پرداختی باز نخواهد گشت و درصورت صلاحدید مدیریت، مشتری میتواند به ازای مبلغ پرداختی از ما خدمات و یا محصولات دیگری را دریافت کند.

• سوء استفاده به نحو از محصولات و خدمات ما مغایر با قوانین و مقررات درج شده در وب سایت به تیم طراحی ریو وب این امکان را می دهد که موضوع را از مراجع قانونی پیگیری نمایند.

• مطالب و خدمات رایگان ما به صورت کاملا اختصاصی تهیه می شوند و درج و یا انتشار آن بدون ذکر نام منبع خلاف قانون و شرع بوده و پیگیری قضایی از طرف ما به همراه دارد.

• دستکاری و ویرایش در کدنویسی محصولات ما ممکن است باعث آسیب و درست عمل نکردن آن محصول گردد، اگر بدون اطلاع به تیم پشتیبانی ما این کار صورت گیرد، علاوه بر ارائه ندادن بروز رسانی های ما در آینده تیم طراحی ریو وب هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن را عهده دار نمی شود.

• دستکاری و ویرایش در کدنویسی محصولات ما ممکن است باعث آسیب و درست عمل نکردن آن محصول گردد، اگر بدون اطلاع به تیم پشتیبانی ما این کار صورت گیرد، علاوه بر ارائه ندادن بروز رسانی های ما در آینده تیم طراحی ریو وب هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن را عهده دار نمی شود.

• سیاست کاری ما ممکن است باعث شود که یک محصول و یا خدماتی از حالت خرید به رایگان تبدیل شود، در صورت انجام این کار توسط ما مشتری نمی تواند ادعایی مبنی بر خرید قبلی آن داشته باشد.

تغییرات توافقنامه

شرایط فورس ماژور

تغییرات توافقنامه :

کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد. تیم طراحی ریو وب حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

شرایط فورس ماژور :

• از آنجایی که فایل‌های وبسایت تیم طراحی ریو وب بصورت دیجیتالی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات‌دهی به کاربر وجود نخواهد داشت.