سوالات متداول

آیا امکان اضافه شدن امکانات جدید به سایت ، بعد از طراحی اولیه هست؟

با توجه به این که سایت های طراحی شده از 0 تا 100 توسط تیم طراحی ریووب کد نویسی می شوند، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند. بعد از تحویل اولیه سایت در هر زمان دیگری می توانید درخواست کنید امکانات جدید به سایت اضافه شوند.

تیم طراحی ریووب برای طراحی سایت از چه تکنولوژی هایی استفاده می کند؟

در حال حاضر تیم طراحی ریووب از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با زبان PHP نوشته شده است، برای طراحی سایت استفاده می کند. تیم طراحی ریووب پنل تنظیمات کاملا اختصاصی و طراحی ها را از صفر تا 100 توسط تیم قدرتمند خود کدنویسی می کند.مشخصه های مهم پنل تنظیمات اختصاصی ما عبارتند از : 1- طراحی و اجرا با سبکی خاص و عدم مشابه بودن با سایر پنل ها 2- کنترل کامل عناصر وب سایت خود فقط با چند کلیک 3- برنامه نویسی عناصر کاملا اختصاصی جهت طراحی بصری وب سایت و بدون نیاز به دانش کدنویسی برای کاربر 4- کدنویسی و برنامه نویسی ابزارک های اختصاصی جهت سهولت استفاده کاربر از وب سایت خود 5- انتخاب وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوا برای کاستن هزینه های سنگین درخواست های احتمالی بعد از طراحی نهایی توسط مشتری

تفاوت قالب اختصاصی آماده و طراحی اختصاصی چیست؟

قالب اختصاصی آماده در واقع یکبار طراحی می شود و به صورت انبوه به فروش می رسد که می تواند در رنگ بندی و چیدمان های مختلف باشد،در صورتی که طراحی اختصاصی یک بار طراحی می شود و تنها یکبار و به سفارش دهنده فروخته می شود بنابراین قیمت بسیار بالاتری دارد. در طراحی اختصاصی تمامی چیدمان ها و رنگها مطابق با نظر و سلیقه مشتری طراحی می شود و در نتیجه رضایت کامل بهمراه خواهد داشت،در صورتی که ممکن است در قالب های آماده رضایت شما از چیدمان و المان های گرافیکی به صورت 100% نباشد. توجه نمایید که قالب های اختصاصی آماده قابل توسعه و تغییر برای یک مشتری خاص نیز می باشند،همچنین کارفرما می تواند کلیه محتوا و منو ها و صفحات را ویرایش و توسعه نماید و تفاوتی ما بین قالب اختصاصی و طراحی اختصاصی وجود ندارد. باید توجه داشت که قالب آماده با سایت آماده متفاوت است در تیم طراحی ریووب سیستم مدیریت قالب های اختصاصی آماده و طراحی اختصاصی هردو به صورت دستی نوشته می شوند و یکسان هستند. تنها تفاوت بارز آن کدنویسی ابزارک و افزونه های کاملا اختصاصی برای طراحی های اختصاصی است که طبیعتا شامل صرف وقت و هزینه بیشتر در طراحی می گردد.   

پس از سفارش سایت و تحویل آن در سال های آتی چه مبلغی برای خدمات باید پرداخت شود؟

در تیم طراحی ریووب قرارداد کلیه خدمات ما اعم از پشتیبانی و بروزرسانی ها بصورت یکساله می باشد. و پس از آن کلیه خدمات از جمله پشتیبانی، بروزرسانی و …. معادل 20%  مبلغ کل قرارداد با احتساب تورم سالانه است.برای خدمات هاست و سایر پروژه های خاص هزینه سالانه با توجه به پروژه برآورد می شود.

طراحی سایت نیاز به هاست و دامنه نیز دارد،آیا می بایست جداگانه از شرکتی دیگر تهیه و تنظیم کنیم؟

در تیم طراحی ریووب علاوه بر طراحی سایت،خدمات هاست و دامنه نیز در صورت درخواست مشتری پذیرفته می شود. اما کارفرما می تواند به صورت جداگانه هاست و دامنه را از شرکت دیگری تهیه نماید. این به خود کارفرما بستگی دارد اگر دانش و اطلاعات لازم جهت تهیه یک هاست و ثبت دامنه را دارد میتواند خودش آن را تهیه کند اما تیم طراحی ریووب با تجربه چندین ساله خود شرکتی را برای تهیه هاست و دامنه انتخاب کرده است که شما هیچ گونه مشکلی در آپتایم بودن وب سایت و پشتیبانی آن نخواهید داشت.

مراحل طراحی سایت و عقد قرارداد در تیم طراحی ریووب به چه شکل است؟

در طراحی اختصاصی پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل ها،به تیم طراحی ریووب تحویل داده می شوند. چند روز پس از زمان بندی و در نهایت نیازسنجی و شروع پروژه، متدهای صفحات مختلف از بخش گرافیک به کارفرما جهت بررسی و نظر سنجی تحویل داده می شوند، در صورت تأیید، طرح گرافیکی جهت پیاده سازی و کد نویسی به بخش مربوطه ارجاع و در نهایت جهت تأیید مجدد بر روی اینترنت قرار می گیرد، در صورت عدم تأیید طرح، درخواست تغییرات و یا طراحی به تعداد نامحدود رایگان است. در مرحله عقد قرارداد 50% پیش پرداخت دریافت می گردد، در مرحله تأیید طرح گرافیکی 30% از مبلغ قرارداد پرداخت می گردد و در نهایت پس از تحویل طرح کد نویسی شده بر روی اینترنت و تأیید آن توسط کارفرما 20% از مبلغ قرارداد نیز تسویه می گردد.

چطور قیمت طراحی سایت مورد نظر خود را در وب سایت متوجه بشویم؟

در صورتی که درخواست خرید وب سایت های پیش ساخته را داشته باشید، می توانید در سایت با مشاهده هر کدام قیمت نهایی آن را نیز مشاهده بفرمایید، در مورد طراحی اختصاصی ما به صورت شفاف قیمت نهایی هر ویژگی را در سایت لیست کرده ایم همچنین امکان محاسبه آنلاین قیمت نهایی را بر اساس امکانات دلخواه فراهم ساخته ایم. لازم به ذکر است طراحی به صورت اختصاصی توسط فرم درخواست سفارش طراحی اختصاصی در پنل کاربری مناسب با درخواست و نیازهای مشتری صورت گرفته و یک فاکتور برایشان ارسال خواهد شد. تنها به دلیل اینکه وب سایت های پیش ساخته آماده فروش فوری در تعداد انبوه هستند، قیمت بسیار کمتری دارند در حالی که وب سایت اختصاصی از ابتدا و طی یک بازه زمانی مشخص تنها برای یک مشتری طراحی می شود.

فرق بین سایت ساز کنگان در نسخه های پایه ، حرفه ای و پیشرفته در چیست؟

تفاوت آنها در تعداد ابزارک ها و عنصر های برنامه نویسی شده فعال و تعداد استفاده آن در چندین هاست و دامنه است. به طور کلی سایت ساز کنگان نسخه پایه برای وب سایت های شخصی و با بازدید معمولی مناسب است و قابلیت نصب بروی فقط یک دامنه را دارد و افزونه ها و ابزارک های کمتری نسبت به دو نسخه دیگر دارد. در نسخه حرفه ای شما می توانید بروی 5 هاست و دامین آن را نصب کنید و افزونه ها و ابزارک های بیشتری نسبت به نسخه پایه دارد و قدرت مانور بیشتری به طراحی بصری به مشتری می دهد. در نسخه پیشرفته همه چیز متفاوت است ابزارک ها و افزونه های کاملا اختصاصی و نصب نامحدود بروی هاست و دامین مجزاست. این نسخه مناسب طراحان و توسه دهندگان وب سایت بر پایه سیستم محتوای وردپرس است که می توانند برای مشتریان خود وب سایت های بی نظیری طراحی کنند. شما می توانید هر یک از قابلیت نسخه های موجود را در بخش سایت ساز کنگان مشاهده کنید. 

از طریق فرم زیر می توانید سوالات خود را با ما در میان بگذارید