ما مفتخریم که شرایطی را برای تمامی کسانی که می خواهند وب سایتی کامل با امکانات نامحدود و مطابق با استانداردهای جهانی در طراحی و کدنویسی داشته باشند، فراهم کنیم که بدون دانش کدنویسی فقط با کشیدن و رها کردن عناصر، ایده ها و خواسته های خود را در قالب یک وب سایت پیاده سازی کنند.

سایت ساز کنگان چگونه کار می کند

سایت ساز کنگان بر پایه سیستم محتوای وردپرس طراحی و کدنویسی شده است و دقیقا همچون قالب در وردپرس نصب می شود و تفاوت بسیار زیادی با یک قالب دارد. کنگان با بیش از 90 عنصر و بیش از 35 ابزارک و افزونه های کاملا اختصاصی شما را از هر لحاظ در طراحی بی نیاز می کند. شما فقط به کمی خلاقیت نیاز دارید تا هر آنچه را که در ذهن خود برای داشتن یک وب سایت دارید، بدون نوشتن حتی یک خط کدنویسی پیاده سازی کنید اما این پایان ماجرا نیست ما برای سهولت کار شما بیش از 250 الگوی آماده با موضوعات مختلف را در آن گنجانده ایم که شما فقط با یک کلیک می توانید آن را وارد کرده و تغییرات خود را بروی آنها انجام دهید. بله این یک حقیقت است که وقتی می توان با یک مبلغ بسیار ناچیز یک وب سایت با تمامی خواسته ها و استاندارد های به روز در طراحی داشت چرا هزینه های سرسام آور ؟ با ما همراه باشید تا تمامی قابلیت های سایت ساز کنگان را به شما نشان دهیم.

برخی از امکانات بی نظیر کنگان

سئو و بهینه شده
فروشگاه ساز
+ 250 الگوی آماده
+ 35 ابزارک و افزونه
+ 90 عنصر اختصاصی
پنل تنظیمات حرفه ای
+ 20 استایل فروشگاه
+ 35 استایل مطالب
+ 11 استایل دیدگاه
+ 8 استایل تیم
سازنده سربرگ و پاورقی
+ 16 استایل نمونه کار
برگه ساز حرفه ای
+ 20 استایل سربرگ و منو
آموزش ویدئویی
+ 10 فونت فارسی
اسلایدر اختصاصی
+ 500 آیکن

این تازه آغاز ماجراست

چرا هزینه های گزاف ؟

این به شما بستگی دارد که چه انتظاراتی از یک سیستم مدیریت محتوا برای راه اندازی وب سایت خود دارید. سعی می کنیم دلایلی را عنوان کنیم تا برتری چرایی انتخاب وردپرس جهت راه اندازی وب سایت برای شما را اثبات کنیم. در ابتدا این موضوع را عنوان کنیم که هرگز قصد تخریب سیستم مدیریت محتوا و یا فریم ورکی که کاملا اختصاصی توسط برنامه نویسان زحمت کش این سرزمین با زبان های برنامه نویسی چون jQuery و ASP.NET و یا حتی PHP طراحی و کدنویسی می شوند نداریم و درج این توضیحات صرفا برای این بوده که شما بعد از مطالعه، خودتان تصمیم بگیرید که چه چیزی مناسب شما و کسب و کارتان در دنیای اینترنتی است. در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوزی یکی از مهم ترین اصل در انتخاب یک خدمات سهولت در استفاده از آن است بگذارید برای روشن شدن موضوع مثالی را عنوان کنیم. در ابتدا که سیستم عامل اندروید توسط شخصی نوشته شد و می خواست مورد استفاده قرار بگیرد بخاطر انحصار و باگ ها و خطاها با استقبال چندانی روبرو نشد تا اینکه شرکت گوگل این سیستم را خریداری کرد و با تیم قدرتمند خود آن را گسترش داد و خطاها و نواقص آن را برطرف کرد و جالب است بدانید برای توسعه بیشتر و بهتر آن را به صورت متن باز منتشر کرد. همین امر باعث شد شرکت های بزرگی در سرتاسر جهان تصمیم به استفاده و توسعه این سیستم عامل در دستگاه های موبایل و حتی تبلت خود کنند و همان طور که می دانید سیستم عامل اندروید توانسته است سهم بزرگی در بازار تکنولوژی را از آن خود کند و از آن طرف سیستم عامل ios که داشت از همه رقبای خود پیشه میگرفت کمی دست به عصاتر شد که یکی از عوامل اصلی آن انحصار بود! بله این یک واقعیت است شاید در ابتدا مقایسه این دو سیستم عامل با یکدیگر کمی خنده دار به نظر می رسید اما امروز افرادی هستند که سیستم عامل اندروید را برتر از ios می دانند که البته شواهد بازار در فروش شرکت های تولید تبلت و موبایل همین موضوع را نشان می دهد. البته نباید این نکته را منکر شد که سیستم ios قابلیت های بسیار ویژه ای دارد که شاید نتوان در هیچ سیستم عامل دیگری آن را یافت اما گاهی همه چیز خاص بودن نیست. خیلی ها هستند که رفاه و سهولت در استفاده یک خدمات را به هر چیزی ترجیح می دهند. این مثال می تواند چندین نتیجه گیری را برای شما در بر داشته باشد

1 – کار تیمی آن هم به صورت بین المللی بسیار کاربردی تر از شخصی و یا یک تیم کوچک است آیا شما می دانید توسعه دهنگان وردپرس از سرتاسر جهان گرد هم جمع شده اند و در حال بهبود هر روزه آن هستند؟

2 – انحصار باعث می شود که مشتریان خاصی اقدام به استفاده از آن خدمات کنند برای مثال خود برنامه ویژوال بیسیک و زبان برنامه نویسی ASP.NET رایگان نیست و برای استفاده آن باید لایسنس مورد نظر را خریداری کرد. آیا می دانستید وردپرس کاملا متن باز و رایگان است که می توانید با یک کلیک آن را از اینترنت دریافت کنید ؟

3 – سهولت در استفاده و کاربردهای ویژه ای که شما می خواهید در آینده به وب سایت خود اضافه کنید در سیستم های مدیریت محتوای (CMS) غیر رایگان متحمل هزینه های سنگین هستند. فرض کنید یک وب سایت خبری دارید و می خواهید یک کد خبر به مطالب خود اضافه کنید. در آن صورت باید برنامه نویس برای شما ماژولی را در هسته سیستمی که برای شما نوشته است، کدنویسی و یا بگنجاند که علاوه بر هزینه ملزم صرف زمان است. آیا می دانستید که شما با نصب یک افزونه رایگان در مخزن وردپرس می توانید این کار را انجام دهید و وابستگی به طراح و کدنویس خود را به حداقل برسانید؟

4 – اگر توجه کرده باشید خیلی از اشخاص و شرکت های طراحی، وب سایت های خود را با وردپرس می سازند در صورتی که با زبان های برنامه نویسی دیگر خدمات ارائه می دهند. یکی از اصلی ترین دلایل آن می تواند سهولت و دسترسی بسیار آسان به منابع و نیازهایی که در خدمات رسانی به مشتری دارند، باشد. آیا می دانستید چه شرکت های بزرگی وب سایت های خود را با وردپرس ساخته اند؟

5- اگر بخواهیم همه خدماتی که یک وب سایت وردپرسی ارائه می دهد را در قالب یک طراحی و کدنویسی اختصاصی داشته باشیم قطعا هزینه بسیار سنگینی باید پرداخت کنید که البته پرداخت این هزینه بحق است چرا که طراح و برنامه نویس باید وقت بسیار زیادی را صرف کدنویسی و طراحی آن کند. اما چندین نفر از برترین برنامه نویسان جهان با زبان برنامه نویسی PHP سیستم مدیریت محتوای وردپرس را نوشته اند و یک هسته بسیار قوی و پیش فرض را آماده کرده اند. آیا می دانستید سیستم مدیریت محتوای وردپرس فقط یک بستر است و همانند یک هسته مرکزی عمل می کند و برای افزودن قابلیت ها و امکانات باید توسط برنامه نویسان و طراحان، قالب و افزونه کدنویسی شود؟

ما برخی از دلایل مهم خود مبنی بر انتخاب این سیستم مدیریت محتوا را عنوان کردیم و همان طور که در ابتدای مطلب ذکر شد، باز این به دیدگاه شما بستگی دارد که تصمیم بگیرید که برای راه اندازی وب سایت خود چه سیستم مدیریت محتوایی را برگزینید. قطعا هر کدام از سیستم های ذکر شده معایب و محاسن خودشان را دارند و نمی شود یکی را به دیگری برتری داد اما این را بدانید که تصمیم امروز شما تنها برای چند روز اینده نیست و شما برای رسیدن به اهداف خود آینده ای بلند مدت را در نظر گرفته اید، پس در انتخاب خود حتما این موضوع را مد نظر داشته باشید، انتخابی که امروز می کنید برای بلند مدت باشد و در آینده برای گسترش خدمات و نیازها راهی را برای خود باز بگذارید.

دلایل انتخاب سایت ساز کنگان

می توانیم به جرات بگوئیم که تقریبا تمامی کسانی که از کنگان برای راه اندازی وب سایت های خود استفاده کرده اند و یا ما برایشان وب سایتی طراحی کرده ایم رضایت 100% از آن داشته اند. کنگان طیف گسترده ای را در راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی اعم از شرکتی، پیمانکاری، پزشکی، فروشگاهی، شخصی، نمونه کار و هر ایده و درخواست را در طراحی وب سایت در بر می گیرد. آنقدر آن را منعطف طراحی و کدنویسی کرده ایم که شما را بی نیاز در استفاده از ابزارهای اضافی جهت طراحی می کند. یک قابلیت چشمگیر کنگان آموزش درون برنامه ای آن است، به گونه ای که در زیر تمامی عناصر و تنظیمات کلیدی تعبیه کرده ایم که می توانید نحوه استفاده از آن عنصر و یا تنظیمات را به صورت ویدئویی آموزش ببینید.

device

بیش از 32 استایل آماده مطالب

ما برای سهولت کار شما و زیبایی در طراحی وب سایت خود بیش از 32 استایل برای پست ها و مطالب شما طراحی کرده ایم. این استایل ها شامل مطالب ثابت، چرخ و فلکی، اسلایدری می باشد. در کنار این استایل های تعریف شده قابلیتی را جهت ویرایش تمامی عناصر بکار رفته اعم از رنگ، فونت، اندازه متن، پس زمینه و جزئیات دیگر را فراهم کرده ایم.

بیش از 16 استایل آماده نمونه کار

طراحی و تعریف بیش از 16 استایل برای نمونه کارهای شما با افکت و هاور های گوناگون به همراه استایل های ثابت، چرخ و فلکی، اسلایدری و قابلیت تنظیمات جز به جز عناصر این امکان را برای شما فراهم کرده است که قدرت در طراحی بدون کدنویسی را در دست بگیرید. شما می توانید پروژه های خود را به بهترین نحو ممکن به نمایش بگذارید.

device

بیش از 90 عنصر به همراه برگه ساز حرفه ای

یکی از بارزترین ویژگی های کنگان دارا بودن یک برگه ساز فوق حرفه ای ست که ما به همراه آن بیش از 90 عنصر را طراحی و کدنویسی کرده ایم. ما تمامی ابزار های مورد نیاز جهت طراحی هر چه بهتر وب سایت اعم از فرم های تماس، گالری تصاویر، انواع جعبه ها، دکمه های گرادینت و معمولی، انواع انیمیشن های انتقال و هر چیزی که در طراحی نیاز دارید را در این برگه ساز گنجانده ایم. حالا نوبت شماست که خلاقیت خود را بکار ببرید و بدون کدنویسی فقط با کشیدن و رها کردن ایده های خود را در قالب یک وب سایت زیبا پیاده سازی کرده و کسب و کار خود را شروع کنید. ما به شما تعهد می دهیم که با داشتن کنگان هیچگاه احساس کم و کاستی نکنید. تنها پیش نیاز استفاده از کنگان کمی خلاقیت و استفاده از مستندات و آموزش های ویدئویی است که ما برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

پنل تنظیمات حرفه ای

سهولت در استفاده با تنظیمات فوق حرفه ای سایت ساز کنگان از تغییر کوچک ترین جزئیات گرفته تا تغییر و ویرایش تمامی عناصر بکار رفته در کنگان فقط با چند کلیک، کاملا فارسی و آسان. تغییراتی همچون رنگ ، فونت ، لوگو ، سربرگ ، پاورقی ، دکمه ها ، درج لینک های اجتماعی و غیره …

8 الگوی سربرگ آماده

ما برایتان 8 الگوی پیش فرض سربرگ را آماده کرده ایم که شما می توانید با انتخاب هر یک از این الگو ها تغییرات مورد نظر خود را بر روی آنها اعمال کنید. این تغییرات می توانند ویرایش فونت و اندازه آن ، رنگ پس زمینه و یا تصویر پس زمینه ، اندازه سربرگ و فعالسازی حالت چسبان و نوع رفتار آن در پیمایش و خیلی از موارد دیگر را مورد بررسی و تغییرات قرار داد.

سربرگ سمت راست و چپ

شما در سه حالت راست ، حالت وسط ، حالت چپ می توانید سربرگ خود را قرار دهید که به آسانی با کلیک بروی تصاویر الگوی مورد نظر می توانید تغییرات خود را اعمال کنید در این سایت ساز هیچ گونه محدودیتی در جایگذاری سربرگ وجود ندارد.

سربرگ را خودتان طراحی کنید

ما تنها به الگوهای پیش فرض اکتفا نکرده ایم و برای شما قابلیتی را در نظر گرفته ایم تا با خلاقیت خودتان سربرگ را طراحی کنید. ما سه بخش را برای طراحی سربرگ قرار داده ایم که شما می توانید نسبت به فعالسازی هر بخش و ویرایش آن اقدام کنید. سفارشی سازی سربرگ این امکان را به شما می دهد که تمامی عناصر مورد استفاده در سربرگ را جابجا و یا ویرایش کنید.

فروشگاه خود را راه اندازی کنید

برگه فروشگاه را با چندین چیدمان جذاب طراحی کرده ایم. برای نحوه نمایش محصول هنگام هاور نیز چندین الگو برایتان در نظر گرفته ایم. کافیست با کمی خلاقیت یک فروشگاه کامل و تمام عیار بسازید. شما می توانید تصاویر محصولات خود را در قالب یک گالری نمایش دهید.

برگه محصول تکی را با چند چیدمان مختلف طراحی کرده ایم که شما می توانید با انتخاب، آنها را ویرایش کنید و خلاقیت خود در طراحی را به نمایش بگذارید. همچنین شما می توانید از عناصر برگه ساز جهت طراحی استفاده کنید و محصول خود را با ویژگی های خاص به نمایش بگذارید.

تنظیمات اختصاصی برگه

یکی دیگر از قابلیت های بی نظیر سایت ساز کنگان تنظیمات هر برگه بصورت جداگانه است. شما می توانید برگه های وب سایت خود را به صورت جداگانه با تنظیمات متفاوت استایل دهی کنید.

تنظیمات نوارهای کناری

اختصاص تنظیماتی چون فعالسازی و انتخاب نوار کناری در سمت راست ، جپ و یا هر دو.

تنظیمات پس زمینه

اختصاص تنظیماتی چون تصویر پس زمینه ، رنگ نمایش بصورت پارالاکسی و موارد دیگر.

تنظیمات نوار عنوان

اختصاص تنظیماتی چون فعالسازی عنوان برگه ، تصویر پس زمینه ، ارتفاع ، و موارد دیگر.

تنظیمات برگه

اختصاص تنظیماتی چون درج کد ویدئویی ، پدینگ های محتوا و استفاده از عرض کامل برگه.

تنظیمات سربرگ

اختصاص تنظیماتی چون فعاسازی سربرگ ، تصویر پس زمینه ، رنگ پس زمینه و انتخاب منوی جداگانه.

تنظیمات پاورقی

اختصاص تنظیماتی چون فعاسازی پاورقی ، انتخاب پاورقی ساخته شده ، نمایش به صورت سه حالت متفاوت.

device

بی نهایت پاورقی طراحی کنید

ما برای شما ابزارکی را جهت طراحی نامحدود پاورقی وب سایت توسط برگه ساز حرفه ای کنگان اختصاص داده ایم. شما می توانید فقط با کشیدن و رها کردن تمامی ایده ها و طرح های خود را پیاده سازی کنید.

بیش از 250 الگوی آماده برگه

دیگر نیاز نیست برای طراحی برگه های خود زمان زیادی را صرف کنید ! ما بیش از 250 الگوی آماده با رعایت استانداردهای واکنش گرایی عناصر برای شما طراحی کرده ایم. فقط کافی است که بروی الگوها کلیک کنید و عناصر بکار رفته را ویرایش کنید.

مستندات و آموزش های ویدئویی

سعی کرده ایم کار با سایت ساز کنگان را آسان کنیم و برای کار با تمامی عناصر آموزش ویدئویی به همراه مستندات متنی و تصویری تهیه کرده ایم. شما می توانید با دکمه های تعبیه شده در زیر هر عنصر اختصاصی سایت ساز کنگان نحوه کار با آن را آموزش ببینید. ما برای نصب و راه اندازی کنگان به چندین روش بروی لوکال هاست و سرور نیز آموزش ویدئویی تهیه کرده ایم.

نسبت به بودجه و نیازتان انتخاب کنید